دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

برگزاری برنامه زیارتی و آموزشی شمیم ولایت ویژه حلقات صالحین و مدیران کانون های بسیج جامعه پزشکی

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ | 
برنامه زیارتی و آموزشی شمیم ولایت ویژه حلقات صالحین و مدیران کانون های بسیج جامعه پزشکی تابعه دانشگاه در جوار بارگاه ملکوتی علی ابن موسی الرضا (ع) در هتل مائده مشهد از تاریخ 23 بهمن ماه لغایت 27 بهمن ماه سال جاری برگزار گردید.
به همت مدیریت تربیت و آموزش بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران برنامه زیارتی و آموزشی شمیم ولایت را با حضور 92 نفر از اعضای حلقات صالحین و مدیران کانون های بسیج جامعه تابعه دانشگاه در هتل مائده مشهد از تاریخ23/11/95 لغایت 27/11/95 برگزار نمود.
در این برنامه در ابتدا با اهداء پک فرهنگی در راه آهن تهران از عزیزان  استقبال شد و در محل اسکان در هتل مائده مشهد مقدس سرفصل های آموزشی شامل آداب و اسرار نماز، تحلیل چارچوب اندیشه رهبری و رویکرد اجتماعی ایشان، جریان شناسی سیاسی، مهدویت و انتظار و سبک زندگی اسلامی توسط اساتید مجرب ارائه گردید. با توجه به ایام فاطمیه مراسم دعا و مداحی نیز برگزار گردید.
فوق برنامه ؛ شامل اهداء پک فرهنگی شامل کتاب و بروشور مذهبی در خصوص موعظه خوبان و پخش نماهنگ بیانات مقام معظم رهبری در خصوص بسیج، مهدویت، همچنین پخش نماهنگ های مذهبی ویژه ایام فاطمیه، شهدای مدافع حرم و برگزاری مسابقه "موعظه خوبان " که برگرفته از آیات و روایات در خصوص سبک زندگی بود، اجرا گردید.
 در برنامه اختتامیه به همه عزیزان هدیه ای  متناسب با ایم فاطمیه اهداء گردید( جا کلیدی که نام مبارک حضرت فاطمه (س) بر آن حک شده بود ) و به دو نفر از برگزیدگان مسابقه "موعظه خوبان " ، شش نفر از فعالان دوره آموزشی که به سوالات اساتید پاسخ صحیح داده بودند، دو نفر از فعالان قرآنی دوره و همچنین به چهار نفر از کودکان که به قرائت قرآن و شعر خوانی مذهبی پرداختند جوایز ارزنده ای اهداء گردید.

 CAPTCHA

دفعات مشاهده: 751 بار   |   دفعات چاپ: 109 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر