دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

عیادت کاروان کریمه نور از بیماران صعب العلاج در روز میلاد کریمه آل طاها

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۵/۵/۱۷ | 
Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

 دهه کرامت، دهه اول ماه ذی‌العقده است و آغازش با ولادت حضرت معصومه(علیهاالسلام) و پایانش با ولادت حضرت ابوالحسن علی بن موسی‌الرضا(علیه السلام) می‌باشد. این دهه یادآور لطیف‌ترین علائق و مهر و وفاهای کم‌نظیر یک خواهر نسبت به مقام شامخ و معنوی برادر است.

مهر و وفایی که خواهر مهربان و دلداده را به هجرت وادار نموده و غربت و بیماری و مرگ در فصل جوانی را برای او آسان کرده است.

 صبح روز پنج شنبه مورخ 14 مرداد ماه 1395 خادمین حرم بانوی کریمه همراه با پرچم حرم آن بانو در مرکز آموزشی درمانی حضرت علی اصغر حضور یافتند که این دیدار با استقبال گرم دکتر طلاچیان، رییس مرکز و آقای پور سمایی مدیریت مرکز و حجت السلام والسملین صادقی امام جماعت مرکز و دکتر فلاحی، مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی همراه بود. در ادامه خادمان حرم حضرت فاطمه معصومه (س) به عیادت تمام کودکان بستری در این بیمارستان رفته و با آرزوی شفای تمام بیماران و اهدای تبرکی برای این کودکان دعا و طلب شفاعت از بانوی کریمه کردند.

مادران این کودکان در حالی که اشک می ریختند بر این پرچم بوسه زده و به امید شفاعت بر سر و روی کودک خود می کشیدند.

در ادامه خادمین کریمه نور به همراه عیادت کنندگان به بخش کودکان سرطانی و صعب العلاج رفته ضمن اهدای هدایای ویژه به کودکان بستری در بخش خون از آنها دلجویی نموده و شفای عاجل این عزیزان را
از ایزن منان خواستار شدند.

البته خاطر نشان می گردد از طرف مدیران این مرکز یک سفر مشهد مقدس با خانواده برای کودکان بستری درنظر گرفته شده بود که طی قرعه کشی انجام شده در این روز مبارک (معصومه جعفری) کودک 6 ساله بستری در بخش کلیه توفیق پیدا کرد تا برای اولین بار به زیارت علی بن موسی الرضا(ع) مشرف گردد.


Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SAکد امنیتی را در کادر بنویسید    
دفعات مشاهده: 203 بار   |   دفعات چاپ: 49 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر